Naše požadavky

Pódium nebo „koutek“ na hraní o minimálních rozměrech 4x2 m. Vybalení a příprava aparatury nám trvá zhruba hodinu a půl, sbalení po akci hodinu. Tudíž bychom byli rádi, kdyby přístup do prostor, kde se bude akce konat, byl zajištěn po výše uvedené doby před i po konání akce.

Píseň na přání

V případě, že byste chtěli zahrát na přání písničku, kterou nemáme v repertoáru, sdělte nám, prosím, její přesný název a jméno interpreta minimálně měsíc před začátkem konání akce, abychom měli dostatek času na její doplnění do repertoáru. Protože kromě částí skladeb naprogramovaných v midi hrajeme i naživo (klarinet, klávesy a kytary), nemůžeme jen tak vyhledat hudební podklad ze seznamu a spustit jej. Sice tímto přístupem přicházíme o možnost výběru z několika stovek písniček (jak bývá u podobných skupin často prezentováno), ale můžete si být jisti, že naše produkce není pouhé karaoke.

Informace pro pořadatele

Při výběru nových písniček do repertoáru preferujeme skladby, kterými se chceme odlišit od skupin hrajících standardní „notoricky známé hity“. Pokud Vaše publikum preferuje skladby Michala Davida, Heleny Vondráčkové, Lucie Bílé apod, oslovte skupiny, které mají písně těchto interpretů běžně v repertoáru. V případě, že hodláte změnit styl Vaší taneční zábavy a místo u produkce prověřených hitů se chcete bavit i u jiných hudebních stylů jako je oldies, electroswing, disco, moderní pop i metal, zkuste kontaktovat nás.

OSA

Nezapomeňte, že poplatky společnosti OSA za naše veřejné vystoupení (mimo svateb, narozenin, rodinných oslav, kdy je akce od poplatků osvobozena) hradí pořadatel akcí a nikoli skupina. Pořadatel má povinnost nejméně 10 dní před akcí vystoupení nahlásit Ochrannému Svazu Autorskému. Seznam skladeb, které Vám zahrajeme, najdete v záložce „Repertoár“.

Pro ohlášení akce můžete použít následující formuláře:
-> Žádost OSA o uzavření licenční smlouvy Online (odkaz)
-> Žádost OSa o uzavření licenční smlouvy ve formátu PDF (Stáhnout)
-> Sazebníky OSA pro veřejné provozování ve formátu PDF (Stáhnout)